RN732BTTD3901D50
MFR.Part #
RN732BTTD3901D50
JLCPCB Part #
C4121648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS