RN732BTTD3901C10
MFR.Part #
RN732BTTD3901C10
JLCPCB Part #
C3985949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS