RN732BTTD38R8D50
MFR.Part #
RN732BTTD38R8D50
JLCPCB Part #
C4128140
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS