RN732BTTD38R3F50
MFR.Part #
RN732BTTD38R3F50
JLCPCB Part #
C7057509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS