RN732BTTD38R3F25
MFR.Part #
RN732BTTD38R3F25
JLCPCB Part #
C3981090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS