RN732BTTD3883D100
MFR.Part #
RN732BTTD3883D100
JLCPCB Part #
C3946950
Description
-55℃~+155℃ 125mW 388kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS