RN732BTTD3882B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3882B25
JLCPCB Part #
C4110686
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS