RN732BTTD3881D25
MFR.Part #
RN732BTTD3881D25
JLCPCB Part #
C4189018
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.88kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS