RN732BTTD3881D100
MFR.Part #
RN732BTTD3881D100
JLCPCB Part #
C5885368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.88kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS