RN732BTTD3880F50
MFR.Part #
RN732BTTD3880F50
JLCPCB Part #
C4102632
Description
-55℃~+155℃ 125mW 388Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS