RN732BTTD3880D10
MFR.Part #
RN732BTTD3880D10
JLCPCB Part #
C4306542
Description
-55℃~+155℃ 125mW 388Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS