RN732BTTD3880C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3880C50
JLCPCB Part #
C4125547
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 388Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS