RN732BTTD3832F10
MFR.Part #
RN732BTTD3832F10
JLCPCB Part #
C4177366
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS