RN732BTTD3832C50
MFR.Part #
RN732BTTD3832C50
JLCPCB Part #
C4252514
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS