RN732BTTD3832C25
MFR.Part #
RN732BTTD3832C25
JLCPCB Part #
C3977697
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS