RN732BTTD3831D100
MFR.Part #
RN732BTTD3831D100
JLCPCB Part #
C4096016
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS