RN732BTTD3831B05
MFR.Part #
RN732BTTD3831B05
JLCPCB Part #
C4183165
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS