RN732BTTD3830F10
MFR.Part #
RN732BTTD3830F10
JLCPCB Part #
C4077558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS