RN732BTTD3830D50
MFR.Part #
RN732BTTD3830D50
JLCPCB Part #
C4265001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS