RN732BTTD3830A25
MFR.Part #
RN732BTTD3830A25
JLCPCB Part #
C4190048
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS