RN732BTTD37R4B50
MFR.Part #
RN732BTTD37R4B50
JLCPCB Part #
C3942905
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS