RN732BTTD3792F10
MFR.Part #
RN732BTTD3792F10
JLCPCB Part #
C4229397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS