RN732BTTD3790D50
MFR.Part #
RN732BTTD3790D50
JLCPCB Part #
C4125350
Description
-55℃~+155℃ 125mW 379Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS