RN732BTTD3742F10
MFR.Part #
RN732BTTD3742F10
JLCPCB Part #
C3998580
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS