RN732BTTD3742D50
MFR.Part #
RN732BTTD3742D50
JLCPCB Part #
C4250232
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS