RN732BTTD3741D25
MFR.Part #
RN732BTTD3741D25
JLCPCB Part #
C4036399
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS