RN732BTTD3702F50
MFR.Part #
RN732BTTD3702F50
JLCPCB Part #
C4552564
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS