RN732BTTD3701F25
MFR.Part #
RN732BTTD3701F25
JLCPCB Part #
C4114971
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS