RN732BTTD3701F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3701F10
JLCPCB Part #
C4293890
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS