RN732BTTD3701A10
MFR.Part #
RN732BTTD3701A10
JLCPCB Part #
C4294155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS