RN732BTTD3700B10
MFR.Part #
RN732BTTD3700B10
JLCPCB Part #
C4017782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 370Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS