RN732BTTD36R5F50
MFR.Part #
RN732BTTD36R5F50
JLCPCB Part #
C4216468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS