RN732BTTD36R1C25
MFR.Part #
RN732BTTD36R1C25
JLCPCB Part #
C3956978
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS