RN732BTTD3652A25
MFR.Part #
RN732BTTD3652A25
JLCPCB Part #
C3930707
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS