RN732BTTD3612D10
MFR.Part #
RN732BTTD3612D10
JLCPCB Part #
C4146345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS