RN732BTTD3602A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3602A10
JLCPCB Part #
C4283410
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS