RN732BTTD35R7F25
MFR.Part #
RN732BTTD35R7F25
JLCPCB Part #
C3996725
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS