RN732BTTD3573F25
MFR.Part #
RN732BTTD3573F25
JLCPCB Part #
C3922622
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS