RN732BTTD3573B50
MFR.Part #
RN732BTTD3573B50
JLCPCB Part #
C7293066
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS