RN732BTTD3572D10
MFR.Part #
RN732BTTD3572D10
JLCPCB Part #
C4272355
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS