RN732BTTD3572B25
MFR.Part #
RN732BTTD3572B25
JLCPCB Part #
C4061114
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS