RN732BTTD3571F25
MFR.Part #
RN732BTTD3571F25
JLCPCB Part #
C3926398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS