RN732BTTD3570F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3570F50
JLCPCB Part #
C4266854
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS