RN732BTTD3570B10
MFR.Part #
RN732BTTD3570B10
JLCPCB Part #
C3997803
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS