RN732BTTD3522F25
MFR.Part #
RN732BTTD3522F25
JLCPCB Part #
C6195749
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS