RN732BTTD3520D10
MFR.Part #
RN732BTTD3520D10
JLCPCB Part #
C3995721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 352Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS