RN732BTTD3520A10
MFR.Part #
RN732BTTD3520A10
JLCPCB Part #
C3981174
Description
-55℃~+155℃ 125mW 352Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS