RN732BTTD34R0F50
MFR.Part #
RN732BTTD34R0F50
JLCPCB Part #
C4294100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS