RN732BTTD34R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD34R0F25
JLCPCB Part #
C3925035
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS