RN732BTTD3482F50
MFR.Part #
RN732BTTD3482F50
JLCPCB Part #
C3988342
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS